Područna škola Druškovec - domaćin prvog kruga HIPPO natjecanja

Autor: Jasenka Vidić, 17. 1. 2019.

Područna škola Druškovec bit će domaćin prvog kruga međunarodnog natjecanja HIPPO koje će se održati 22. veljače 2019. godine u prostorijama Škole.

HIPPO natjecanje je zapravo međunarodna olimpijada u poznavanju engleskog jezika. 2018. godine sudjelovalo je 23 500 učenika iz 28 zemalja od čega je 90 učenika ušlo u završnicu natjecanja koja se tradicionalno održava u Lido di Jesolo, u Veneciji.

Ovo će biti 7. Međunarodna HIPPO Olimpijada dostupna svim školama diljem svijeta i učenicima u dobi od 6-19 godina, a prijaviti se možete do 3. veljače 2019. godine, sve upute su na službenim stranicama HIPPO natjecanja.

GLOBAL HIPPO ASSOCIATION je neprofitna organizacija osnovana 2012. godine s ciljem promicanja važnosti učenja Engleskog jezika i povezivanja djece iz različitih zemalja. Olimpijada potiče razvoj osjećaja zajedništva, izaziva učenike da se natječu u poznavanju Engleskog jezika, a učitelje da poboljšaju međusobnu suradnju. Glavni cilj je kreirati i njegovati prijateljske odnose i razumijevanje za širu međunarodnu zajednicu.

JOIN US FOR A UNIQUE MULTICULTURAL EXPERIENCE WHERE ENGLISH BRINGS US ALL TOGETHER!

« Ožujak 2024 »