preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Gustav Krklec" Maruševec

Primanje roditelja

Školska godina 2020./2021.

 

Individualne informacije za roditelje 

(OŠ Maruševec, PŠ Druškovec, PŠ Greda - Jurketinec)



Matična škola u Maruševcu

Odjel Ime i Prezime Dan  Vrijeme
1.a Branka Štehec utorak 10.40 – 11.25
1.b Marija Hajsok petak 8.50 – 9.35
2.a Darinka Klapša utorak 9.50 – 10.35
2.b Slavica Čovran utorak 10.40 – 11.25
3.a Verica Glavica srijeda 10.40 – 11.25
3.b Nevenka Jurinjak petak 9.50 – 10.35
4.a Vesna Martinčević srijeda 10.40 – 11.25
4.b Gordana Daraboš utorak 9.50 – 10.35
5.a Sandra Šincek srijeda 9.40 – 10.25
5.b Petra Skozit Vlahek ponedjeljak 9.50 – 10.35
6.a Nadica Martinčević petak 9.40 – 10.25
6.b Sandra Štrlek utorak 10.40 – 11.25
7.a Natalija Plantak srijeda A tjedan
10.40 – 11.25
B tjedan
13.10-13.55
7.b Slaven Štefanec srijeda 12.20 – 13.05
8.a Ljiljana Ramljak utorak 11.30 – 12.15
8.b Mirjana Trstenjak-Stanisavljević utorak 10.40 – 11.25
8.c Ana Pavlović ponedjeljak 11.30 – 12.15

 

Ostali nastavnici

Ime i prezime Dan Vrijeme
Ružica Breški srijeda 12.20 – 13.05
Gordana Teodorčević ponedjeljak 9.50 – 10.30
Dijana Novak srijeda 8.50 – 9.35
Branka Vrbanec utorak 11.30 – 12.15
Ivica Trtinjak srijeda 11.30 – 12.15
Jelena Vurušić utorak 9.50 – 10.35
Ivona Đula utorak 8.50 – 9.35
Jesenka Vidić srijeda 11.30 – 12.15
Ljerka Brezovec srijeda 9.40 – 10.25
Slavko Vincek srijeda 9.40 – 10.25
Stella Kos-Harjač četvrtak 10.40 – 11.25
Željko Čanžar ponedjeljak 11.30 – 12.15
Matea Kovačić petak 9.40 - 10.25

 



Područna škola Druškovec

Odjel Ime i Prezime Dan  Vrijeme
1.d Verica Herceg srijeda 8.50 – 9.35
2.d Aleksandra Lončar utorak 8.50 – 9.35
3.d Krunoslav Dolenec ponedjeljak 8.50 – 9.35
4.d Dubravka Plahinek utorak 9.50 - 10.35
5.d Branka Vrbanec ponedjeljak 9.40 - 10.25
6.d Mihael Vurušić utorak 9.35 - 10.25
7.d Jasenka Vidić ponedjeljak 9.40 - 10.25
8.d Mirjana Matišić srijeda 11.30 – 12.15

 


Ostali nastavnici

Ime i prezime Dan Vrijeme
Gordana Teodorčević utorak 11.30 – 12.00
Marko Jurinjak petak 10.35 – 11.25
Kristina Štrlek utorak 8.50 – 9.35
Stella-Kos Hrajač ponedjeljak 13.10 – 13.55
Marija Grah srijeda 11.30  –  12.15
Natalija Plantak ponednjeljak (A tjedan)
srijeda (B tjedan)
11.30 - 12.15
12.20 - 13.05
Josipa Polančec Štimec ponedjeljak 12.20 – 13.05
Anica Fatiga utorak 12.20  -  13.05
Ivica Trtinjak petak 8.50  -  9.35
Željko Čanžar srijeda (A tjedan) 9.50 - 10.35

 



Područna škola Greda - Jurketinec

Odjel Ime i Prezime Dan  Vrijeme
1.c Natalija Kramaci utorak 10.40 - 11.25
2.c Dragica Špoljar utorak 10.40 - 11.25
3.c Danica Kreš petak 9.50 - 10.35
4.c Jasminka Obad srijeda 9.50 - 10.35

 

Ostali nastavnici

Ime i prezime Dan Vrijeme
Jelena Vurušić četvrtak 9.50 – 10.35
Stella Kos-Harjač srijeda 10.40 – 11.25

 

 

 

Novosti
Zaštita djece na Internetu

Video - Kako zaštititi djecu na Internetu?

Brošura - Kako se zaštititi u svijetu interneta i mobilnih telefona

HAKOM - Publikacije vezane uz zaštitu djece na Internetu

 

    

Projekt "Užina za sve II"

Priloženi dokumenti:
Uzina za sve II.pdf

Projekt "Užina za sve"

Priloženi dokumenti:
Sazetak projekta.pdf
Plakat.pdf

Projekt

Priloženi dokumenti:
Sazetak projekta.pdf

Projekt "Ja mogu"

Priloženi dokumenti:
Ja mogu opis projekta.pdf

UPISI U SREDNJU ŠKOLU
HRABRI TELEFON

Korisni linkovi

 > Google
 > Yahoo
 > Pogodak

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Osnovna škola "Gustav Krklec" Maruševec / Čalinec 78, HR-42243 Čalinec / os-gkrklec-calinec.skole.hr / ured@os-gkrklec-calinec.skole.hr
preskoči na navigaciju