Današnji dan, osim što je prvi dan u novoj školskoj godini za sve učenike u Lijepoj Našoj, to je i prvi školski dan za naše đake prvake.

U Osnovnu školu „Gustav Krklec“ Maruševec ove je godine upisano 42 učenika prvog razreda, a raspoređeni su u 4 razredna odjela; dva u matičnoj i po jedan u područnim školama.

Školu ove godine pohađa 414 učenika raspoređenih u 28 razrednih odjela, ustrojene su tri grupe produženog boravka te od početka nastave osigurano svih 6 pomoćnika u nastavi.

Na početku školovanja dobrodošlicu su im poželjeli učenici starijih razreda, njihove učiteljice i ravnatelj te načelnik Općine Maruševec, gospodin Mario Klapša. Načelnik Općine je, uz prigodne želje i ohrabrenje najmlađih učenika istaknuo da će Općina uvijek podržavati svoje žitelje i učenike te da će i dalje nastaviti ulagati u obrazovni standard osnovnih škola: od financiranja radnih bilježnica, mapa, tehničkih kutija, produženog boravka pa do ulaganja u opremanje i prostorne uvjete škole.

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content