Dan zamjene uloga

Autor: BRANKA VRBANEC, 12. 4. 2022.

Stigao je i taj dan, dan kad smo zamijenili uloge!

Nakon višetjednog pripremanja i konzultacija, 11.4. stigli su novi učitelji i kuharica u našu školu. Radni dan započeo je u 7:30 zajedničkim sastankom koji je vodila nova voditeljica, Ena Posavec Kovač. Voditeljica nas je uvela u plan i program, pročitala dežurne učitelje, spomenula organizaciju i pratnju učenika nakon nastave na školski autobus. U 8:00 svatko je krenuo na svoje novo radno mjesto.

Nakon završene nastave zamjenski su učitelji (učenici) sa svojim mentorima odradili analizu održane nastave.

Kako su se osjećali učenici na novim radnim mjestima možete pročitati u nastavku…

Viktorija Slivar, 8. d - razredna nastava (4 .d)

Osjećala sam se uzbuđeno jer nisam znala što me čeka. Svi su bili jako dobri i poslušni. Bilo je to jedno predivno iskustvo.

Josipa Martinčević, 7. d . - kuharica

Bilo mi je super i zabavno. To mi je iskustvo motivacija da upišem srednju školu za kuhara. Puno sam naučila.

Ena Posavec Kovač, 7. d. - prof. geografije u 8. i 7. razredu

Meni je kao učiteljici geografije bilo zanimljivo. Bilo me strah i bila sam nervozna, no, sve je prošlo super. Zanimljivo je isprobati nove stvari i biti u ulozi učitelja. Sada vidim kako je to težak i zahtjevan posao.

Lea Martinčević, 7. d. - učiteljica vjeronauka

Bilo mi je jako lijepo. Učenici su lijepo radili kao što je bilo zadano.

Leona Klekar, 6. d. - razredna nastava (3. d)

Osjećala sam se starije i ponosno. Sati i minute prolazile su kao stotinke. Na svojem radnom mjestu bila sam od 7 do 15 sati. Nadam se da će takav dan biti organiziran i iduće godine, da se mogu družiti s tako dobrim i pametnim razredom.

Lana Cerjan, 6. d - produženi boravak

Na produženom boravku mi je bilo prelijepo. Bili su dobri i slušali su. Učenici su prvo napisali zadaću, a nakon toga bojili su zečeve, igrali odbojku, šah i puno drugih zanimljivih igara. Jako mi se svidjelo i voljela bih ponovno biti učiteljica u produženom boravku.

Filip Kokotec, 6. d – učitelj tjelesne i zdravstvene kulture

Bilo je lijepo. Htio bih to ponoviti i druge godine.