Europska oznaka kvalitete za eTwinning projekte stigla u našu školu!

Autor: Tomislav Vincek, 31. 10. 2017.

Učiteljica engleskog jezika, Marija Grah, prošle je školske godine osmislila i pokrenula dva eTwinning projekta, Let´s C.R.A.F.T. (Create Resourceful Amazing Fabulous Things)´ i Lively rhymes. U projektima su sudjelovali učenici danas 4.b razreda matične škole ´Gustav Krklec´ te učenici danas 3.d razreda Područne škole Druškovec.

Ovih dana na elektronsku adresu učiteljice pristigla je sljedeća obavijest:

Dear Marija Grah,

Congratulations! Your school has been awarded the European Quality Label for the excellence of  the work in the eTwinning project ... This means that your work, the work of your students and your school have been recognised at the highest European level.

As a result you will receive a certificate which you can attach to your website(s) and  display in a prominent position in your school. Also, your project will be displayed in a special area on the European Portal at
www.etwinning.net.

Once again congratulations on this unique achievement and I hope that we may meet at one of the eTwinning events during the year.

With my best regards,
eTwinning Team

(Draga Marija Grah,

Čestitam! Vašoj školi dodijeljena je Europska oznaka kvalitete za izvrsnost u provedbi eTwinning projekta.. To znači da je Vaš rad, rad Vaših učenika i Vaše škole prepoznat na najvišoj Europskoj razini.

Kao rezultat primate ovaj certifikat koji možete priložiti na web stranicu Vaše škole i izložiti na istaknutom mjestu u Vašoj školi. Također, Vaš projekt bit će prikazan u posebnom dijelu Europskog portala na www.etwinning.net .

Još jednom čestitam na ovom jedinstvenom uspjehu i nadam se da ćemo se sresti na jednom od eTwinning događanja tijekom godine.

Uz naljepše želje,

eTwinning tim)

Učenici nastavljaju svoj rad na eTwinning projektima. Učenici 7.d razreda već su ´odradili´ jedan eTwinning projekt povodom obilježavanja Europskog dana jezika dok učenice 8.d razreda sudjeluju u eTwinning projektu I am a girl and I am proud of it! koji će trajati do kraja prvog polugodišta! O svemu što su radili izvještavat će vas putem web stranice škole!

Idemo dalje ponosni na svoj uspjeh i motivirani nekim novim uspjesima!