Sretno, osmaši!

Autor: LJERKA BREZOVEC, 7. 7. 2015.

U petak,  3.srpnja 2015. godine, u našoj školi održana je svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda.

U ime osmaša, svim prisutnima obratila se Elena Pirović govoreći o školskim danima, svim radostima, strahovima, maštanjima, sazrijevanju i čarima odrastanja u osnovnoj školi. Njezin senzibilan govor priložen je ovoj vijesti. Učenik Karlo Đula prigodnom nas je prezentacijom razrednih fotografija i mudrih izreka o učenju  podsjetio na proteklih osam godina.

Nadica Martinčević, razrednica 8. a, obratila se učenicima toplim riječima naglašavajući kako smo sve činili da odrastu u poštene i radišne ljude.

Ravnateljica škole Ana Galic obratila se učenicima rekavši da je još jedan naraštaj krasnih mladih ljudi završilo osmogodišnje školovanje i zaželjela im uspješan nastavak školovanja.

Učenicima su podijeljene svjedodžbe i pohvalnice odlikašima. To su po razredima bili redom: Reberto Bregović, Viktorija Hrgar, Leon Krog, Karolina Klen, Elena Pirović , Igor Varga;  Ivana Bukovec, Karlo Đula, Goran Lončar, Elena Majstorović i Branka Peharda.

Na kraju su vrijednim enciklopedijama nagrađeni najbolji učenici generacije Ivana Bukovec i Karlo Đula. Čestitamo!

Svim učenicima želimo dugo, toplo i zaigrano ljeto, a osmašima najviše upis u željenu srednju školu!

Oprostajni_govor.pdf (98.22 KB)

« Ožujak 2024 »