PLAN UPISA U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠK.GOD. 2022./2023.

Autor: Brankica Hrgar, 7. 2. 2022.

Poštovani,

U prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2022./2023. na području Varaždinske županije upisuju se djeca koja do 1. travnja 2022. godine imaju navršenih šest godina života, i to djeca rođena od 1. travnja 2015. godine do 31. ožujka 2016. godine, kao i djeca kojoj je u prethodnoj školsko godini odgođen upis ili su privremeno oslobođena od školovanja ili iz drugih razloga nisu upisana u osnovnu školu, a školski su obveznici.

Prije redovitog upisa u osnovnu školu Stručno povjerenstvo škole će utvrditi psihofizičko stanje djece, školskih obveznika. Postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred osnovne škole provodi se u osnovnoj školi kojoj dijete pripada prema upisnom području.

Ured državne uprave u Varaždinskoj županiji, ovoj je školi dostavio popis djece, školskih obveznika za upis u prvi razred.

Svim roditeljima čija su djeca na navedenom popisu biti će poslani pozivi za testiranje s terminima testiranja. Ukoliko želite upisati dijete u našu školu, a ne boravite na upisnom području OŠ "Gustav Krklec" Maruševec, molimo vas da se što je prije moguće osobno javite u školu ili nazovete 729-377 radi dogovora.

Na testiranju će roditelji dobiti sve informacije o sistematskom pregledu, odabrati će termin sistematskog pregleda za svoje dijete i dobiti informacije o upisima u prvi razred osnovne škole.

Ukoliko imate pitanja molimo Vas da se obratite pedagoginji škole, Brankici Štrlek, na broj telefona 729-377, radnim danom od 8,00 - 14,00 sati.

Termini za testiranje biti će objavljeni na web stranicama škole i poslani roditeljima na kućnu adresu najkanije do kraja veljače 2022.god.

« Ožujak 2024 »